Отримала свою посилку. Просто супер! Гарне і якісне пакування. Не одна рослина не постраждала при транспортуванні. Замовляю не в перший раз. Дуже задоволена.
Наталія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Христина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена Б.
Отлично
Прийшло моє замовлення айстр. Дуже задоволена. Вигляд рослин, пакування, швидкість, вартість- все на найвищому рівні. Ще й подарунок. Дякую за вашу роботу. Весною надіюсь продовжити з вами співпрацю. Успіхів вам.
Отзывы о компании Сем Сад
Отримала свою посилку. Просто супер! Гарне і якісне пакування. Не одна рослина не постраждала при транспортуванні. Замовляю не в перший раз. Дуже задоволена.
Прийшло моє замовлення айстр. Дуже задоволена. Вигляд рослин, пакування, швидкість, вартість- все на найвищому рівні. Ще й подарунок. Дякую за вашу роботу. Весною надіюсь продовжити з вами співпрацю. Успіхів вам.
Кустик дёрна шикарный, спасибо вам большое 🤗🌈☀️