Завжди замовляю у цих господарів. Дуже відповідально відносяться до пересилки рослин (пакування, температурний режим, визначення відділень пошти, щоб рослинам не нашкодити), завжди можна запитати поради. Рослини приходять в гарному стані, добре приймаються
Замовляла магнолію Nigra очікувала, що прийде маленький пагонець. Була приємно здивована, що прийшов гарний кущик. Сподіваюсь перезимує добре і прийметься. Продавець звʼязався оперативно, доставка швидко.
Діана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за гортензії. Рослини прийшли гарно запаковані та якісні. Окрема подяка за гортензію у подарунок 🎁
Отзывы о компании Сем Сад
Завжди замовляю у цих господарів. Дуже відповідально відносяться до пересилки рослин (пакування, температурний режим, визначення відділень пошти, щоб рослинам не нашкодити), завжди можна запитати поради. Рослини приходять в гарному стані, добре приймаються
Дякую за гарні рослини!!!Все 👍👍
Замовляла волотисті гортензії, гарні, продавець відповідальний, дякую
Замовляла магнолію Nigra очікувала, що прийде маленький пагонець. Була приємно здивована, що прийшов гарний кущик. Сподіваюсь перезимує добре і прийметься. Продавець звʼязався оперативно, доставка швидко.
Дуже дякую за гортензії. Рослини прийшли гарно запаковані та якісні.
Окрема подяка за гортензію у подарунок 🎁