* Время указано для региона: Украина, Ивано-Франковск
Дуже дякую за гортензії. Рослини прийшли гарно запаковані та якісні.Окрема подяка за гортензію у подарунок 🎁
Все відправили вчасно, гарно запаковано. Саджанці не маленькі, а гарного розміру точно приймуця і будуть розростатися.
Гарні рослини та пакування, продавця рекомендую!Дякую за подарунок)
Дякую,квіти прийшли гарно упаковані,в хорошому стані.
Отзывы о компании Сем Сад
Дуже дякую за гортензії. Рослини прийшли гарно запаковані та якісні.
Окрема подяка за гортензію у подарунок 🎁
Все відправили вчасно, гарно запаковано. Саджанці не маленькі, а гарного розміру точно приймуця і будуть розростатися.
Гарні рослини та пакування, продавця рекомендую!
Дякую за подарунок)
Дякую,квіти прийшли гарно упаковані,в хорошому стані.