Саджанці гарної якості, всі підписані, гарно упаковані . Дякую за бонусні гарненькі рослинки 🙏❤️🇺🇦
светлана б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
светлана б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія М.
Отлично
Гарний продавець. Вже брала рослини не перший раз.
Татьяна К.
Отлично
Відреагували на замовлення за лічені секунди.
Наталія В.
Отлично
Рослини дуже сподобались, мають відповідний вік, який заявлений, мають здоровий вигляд, дуже гарно запаковані , тому прийшли неушкодженими. Магазин та продавця рекомендую!
Отзывы о компании Сем Сад
Гарні рослини, запаковано теж добре, рекомендую 🥰
Саджанці гарної якості, всі підписані, гарно упаковані . Дякую за бонусні гарненькі рослинки 🙏❤️🇺🇦
Гарний продавець. Вже брала рослини не перший раз.
Відреагували на замовлення за лічені секунди.
Рослини дуже сподобались, мають відповідний вік, який заявлений, мають здоровий вигляд, дуже гарно запаковані , тому прийшли неушкодженими. Магазин та продавця рекомендую!