Все завжди на 1000% - рослини, сервіс, менеджери. Дякую 🤗
Дмитрий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Знову замовляю у Вас цю дейцію, ту що брав багато років тому була шикарна вже, але щось ця зима їй не сподобалась, хоча в минулі роки були зими наче не суворіші Дякую за такий асортимент, Ви завжди дивуєте новинками
Отзывы о компании Сем Сад
Дякую, швидка відправка, гарна упаковка, спадобалось
Гарна якість саджанців
Все завжди на 1000% - рослини, сервіс, менеджери. Дякую 🤗
Знову замовляю у Вас цю дейцію, ту що брав багато років тому була шикарна вже, але щось ця зима їй не сподобалась, хоча в минулі роки були зими наче не суворіші
Дякую за такий асортимент, Ви завжди дивуєте новинками