* Время указано для региона: Украина, Ивано-Франковск
Магнолії прийшли у хорошому стані, добре запаковані, без ознак пошкодження. Коренева система закрита, листя красиве, зелене.
Рослинки прийшли гарно запаковані, чудової якості! Дякую за Вашу працю!!! Бажаю процвітання!!!!!
Дякую !всё дуже гарне.!
Рослина не величка,але гарна .Гарно запакована.Відправка була оговоренна і виконана в оговорені терміни .Дякую
Гарні рослини, добре запаковані.
Отзывы о компании Сем Сад
Магнолії прийшли у хорошому стані, добре запаковані, без ознак пошкодження.
Коренева система закрита, листя красиве, зелене.
Рослинки прийшли гарно запаковані, чудової якості! Дякую за Вашу працю!!! Бажаю процвітання!!!!!
Дякую !всё дуже гарне.!
Рослина не величка,але гарна .Гарно запакована.Відправка була оговоренна і виконана в оговорені терміни .Дякую
Гарні рослини, добре запаковані.