В принципі гортензії,що замовляла хорошої якості.Одне,що розчарувало,що ці гортензії щойно посаджені в 3 л горщики.При посадці вся земля осипалась і залишився голий корінь.В інших питаннях претензій немає)
Леонід Ф.
Отлично
Людмила Л.
Отлично
Виталий С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Галина С.
Отлично
Саджанці здорові і міцні. Відправили вчасно. Пакування надійне. Замовляю не вперше, завжди все було добре. Дякую, бажаю успіху.
Отзывы о компании Сем Сад
В принципі гортензії,що замовляла хорошої якості.Одне,що розчарувало,що ці гортензії щойно посаджені в 3 л горщики.При посадці вся земля осипалась і залишився голий корінь.В інших питаннях претензій немає)
Саджанці здорові і міцні. Відправили вчасно. Пакування надійне. Замовляю не вперше, завжди все було добре. Дякую, бажаю успіху.