Рослини усі з гарним корінням, дуже гарне упакування. Дякую
Вікторія Т.
Отлично
Відповідальний продавець, переніс відправку квітів на вересень, тож, я поки що залишу високу оцінку ,а через пару тижнів доповню комент) Тут точно були найкращі ціни і різноманіття рослин, які я хотіла купити. З нетерпінням чекаю на їхній приїзд =)
Вікторія
Квіти приїхали, виглядають добре) Примулки - зелені, свіжі. Коли зацвітуть, ще доповню комент =)
Владислава З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія В.
Отлично
Лілія С.
Отлично
Вікторія Л.
Отлично
Галина Г.
Отлично
Світлана К.
Нейтрально
Отримала замовлення... Замовляла хосту і волотисті гортензії. хоста загущена з маленьких росточків... А я сподівалась,що це кущик,який зможе зимувати... Розділила її, а тепер чекай ...Саджанці гортензій так собі... Рослини "сумненькі". Побачу наступного літа... Зробила ще одне замовлення в цього продавця,бо сорт гортензії,який мене цікавить знайшла тільки у них,то тепер думаю,що вони мені пришлють...
Отзывы о компании Сем Сад
Рослини усі з гарним корінням, дуже гарне упакування. Дякую
Відповідальний продавець, переніс відправку квітів на вересень, тож, я поки що залишу високу оцінку ,а через пару тижнів доповню комент) Тут точно були найкращі ціни і різноманіття рослин, які я хотіла купити. З нетерпінням чекаю на їхній приїзд =)
Квіти приїхали, виглядають добре) Примулки - зелені, свіжі. Коли зацвітуть, ще доповню комент =)
Отримала замовлення... Замовляла хосту і волотисті гортензії. хоста загущена з маленьких росточків... А я сподівалась,що це кущик,який зможе зимувати... Розділила її, а тепер чекай ...Саджанці гортензій так собі... Рослини "сумненькі". Побачу наступного літа... Зробила ще одне замовлення в цього продавця,бо сорт гортензії,який мене цікавить знайшла тільки у них,то тепер думаю,що вони мені пришлють...
Хороші кущики самшиту. Гарне пакування, швидка доставка. Рекомендую магазин.