Я дуже задоволена: рослини добре запаковані, швидко доставлені. І самі гортензіі суперові!!!! Ліпше я ще не отримувала - всі рослинки здорові, квітучі, добре розвинені. Щиро дякую.
Лілія С.
Отлично
Лілія С.
Отлично
Лілія С.
Отлично
Все, як завжди сподобалось, дякую. Продавця рекомендую
Ірина Л.
Отлично
Людмила К.
Отлично
все прийшло як замовляла
Елена О.
Отлично
Дуже швидко відправили замовлення- 9 липня замовила, а 10-го вже відправили. Саджанець гортензії отримала у дуже чудовому стані-жодна гілочка та квіточка не пошкоджені. Буду чекати коли спаде ця аномальна спека та висаджу рослинку у грунт. Дякую за відповідальне відношення до замовників та своїх саджанців.
Отзывы о компании Сем Сад
Я дуже задоволена: рослини добре запаковані, швидко доставлені. І самі гортензіі суперові!!!! Ліпше я ще не отримувала - всі рослинки здорові, квітучі, добре розвинені.
Щиро дякую.
Все, як завжди сподобалось, дякую. Продавця рекомендую
все прийшло як замовляла
Дуже швидко відправили замовлення- 9 липня замовила, а 10-го вже відправили. Саджанець гортензії отримала у дуже чудовому стані-жодна гілочка та квіточка не пошкоджені. Буду чекати коли спаде ця аномальна спека та висаджу рослинку у грунт. Дякую за відповідальне відношення до замовників та своїх саджанців.