Рослинки приїхали гарно запаковані, не пошкоджені, і самі рослини дуже мені сподобалися. Дякую.
Ганна К.
Отлично
Дякую.Все супер!
Константин Л.
Отлично
Олександра П.
Отлично
рослинки всі живі, зволожені, гарно запаковані. Дякую. думаю що буду ще замовляти
Светлана Л.
Отлично
Тетяна Г.
Отлично
Замовляла гортензії в багатьох розплідниках, але вперше отримала ті саджанці, які хотіла, саме тут. Дуже вам дякую! Я дуже-дуже задоволена. Квіти неймовірно гарні і чудово доїхали.
Отзывы о компании Сем Сад
Рослинки приїхали гарно запаковані, не пошкоджені, і самі рослини дуже мені сподобалися. Дякую.
Дякую.Все супер!
рослинки всі живі, зволожені, гарно запаковані. Дякую. думаю що буду ще замовляти
Замовляла гортензії в багатьох розплідниках, але вперше отримала ті саджанці, які хотіла, саме тут. Дуже вам дякую! Я дуже-дуже задоволена. Квіти неймовірно гарні і чудово доїхали.
Приїхали замовлені клематіси, все вчасно)