Не первый раз покупаю растения, всегда приходят хорошо упакованные, ни один листик даже не пострадал .Деревья на штамбе очень высокие🤗Спасибо за ваш труд 😇
Олександр Г.
Отлично
Тетяна С.
Отлично
Леся Г.
Отлично
Дякую.Вже не вперше замовляю у цього продавця.Дуже задоволена.Буду і надалі замовляти ❤️
Лиана Г.
Отлично
Неля К.
Отлично
Дякую за роботу. Купую в магазині не перший рік. Повернуся ще:)
Отзывы о компании Сем Сад
Не первый раз покупаю растения, всегда приходят хорошо упакованные, ни один листик даже не пострадал .Деревья на штамбе очень высокие🤗Спасибо за ваш труд 😇
Дякую.Вже не вперше замовляю у цього продавця.Дуже задоволена.Буду і надалі замовляти ❤️
Дякую за роботу. Купую в магазині не перший рік. Повернуся ще:)
Вже зацвіла (одна і дві квітки)
Я задоволений
Дуже гарний матеріал