Саженцы пришли очень крепкие и свежие, размер соответствует заявленному. Я заказывала скумпию, магнолию, падуб, астильбу и хосты. Очень довольна растениями и обслуживанием, спасибо вам! Однозначно буду заказывать еще!
Лілія С.
Отлично
Замовляю другий рік підряд, саджанці гарні, все сподобалось, дякую.
Наталия М.
Отлично
Дійсно гарний сервіс. Отримала рослини в ідеальному стані. Буду радити і замовляти.
Оксана Б.
Отлично
вдячна за хороші рослинки)
Олена Л.
Отлично
Ольга Т.
Отлично
Дуже гарні і великі саджанці астильби, дякую!
Ольга
Доброї ночі, астильби, що я купила, виявилися пересортом. Обидва саджанці зацвіли не червоним, а рожевим і білим. Я розчарована!
Світлана О.
Отлично
Анна Б.
Отлично
Анна Б.
Отлично
Отримала багать рослин. Усі доїхали чудово)) Повністю задовольнили моє бажання. Клени 150м ніде не пошкодились))) Рекомендую на 100%
Олена Г.
Отлично
Рослинки у відмінному стані, безпечно запаковані. Про термін доставки була повідомлена. Я залишилась дуже задоволена)))
Отзывы о компании Сем Сад
Саженцы пришли очень крепкие и свежие, размер соответствует заявленному. Я заказывала скумпию, магнолию, падуб, астильбу и хосты. Очень довольна растениями и обслуживанием, спасибо вам! Однозначно буду заказывать еще!
Замовляю другий рік підряд, саджанці гарні, все сподобалось, дякую.
Дійсно гарний сервіс. Отримала рослини в ідеальному стані. Буду радити і замовляти.
вдячна за хороші рослинки)
Дуже гарні і великі саджанці астильби, дякую!
Доброї ночі, астильби, що я купила, виявилися пересортом. Обидва саджанці зацвіли не червоним, а рожевим і білим. Я розчарована!
Отримала багать рослин. Усі доїхали чудово)) Повністю задовольнили моє бажання. Клени 150м ніде не пошкодились))) Рекомендую на 100%
Рослинки у відмінному стані, безпечно запаковані. Про термін доставки була повідомлена. Я залишилась дуже задоволена)))