Отримала гортензії, дякую за швидке обслуговування. Товаром задоволена.
Катерина К.
Отлично
Випадково знайшла цей магазин.Спочатку замовила не багато рослинок,щоб побачити що надішлють так як мала сумний досвід у замовленні квітів.Миттєва відповідь на моє замовлення,швидка відправка і рослини надіслали відмінні.Гарно запаковані,ракитники неушкоджені,гарно виглядають,один екземпляр вже навіть цвів.Дуже задоволена і роблю замовлення знову.
любов м.
Отлично
Вороновская А.
Отлично
Заказала вперше по рекомендації і Ви не підвели-- швидка доставка, надійна упаковка, гарна жива рослинка (Рутел клематис) . Дякую Вам --так тримати! Якщо і буду ще щось замовляти-- тільки у Вас. Успіхів Вам у Вашій справі! Фото буде пізніше.
Таміла Р.
Отлично
Наталія Б.
Отлично
Татьяна Г.
Отлично
Надія З.
Отлично
Замовляю не вперше, рослини завжди відмінно виглядають, чудово запаковані, 100% приймаються.
Олена К.
Отлично
Купуючи в СемСад уже третій рік. Рослинки дуже гарної якості. Приживаність 99,9.
Отзывы о компании Сем Сад
Отримала гортензії, дякую за швидке обслуговування. Товаром задоволена.
Випадково знайшла цей магазин.Спочатку замовила не багато рослинок,щоб побачити що надішлють так як мала сумний досвід у замовленні квітів.Миттєва відповідь на моє замовлення,швидка відправка і рослини надіслали відмінні.Гарно запаковані,ракитники неушкоджені,гарно виглядають,один екземпляр вже навіть цвів.Дуже задоволена і роблю замовлення знову.
Заказала вперше по рекомендації і Ви не підвели-- швидка доставка, надійна упаковка, гарна жива рослинка (Рутел клематис) . Дякую Вам --так тримати! Якщо і буду ще щось замовляти-- тільки у Вас. Успіхів Вам у Вашій справі! Фото буде пізніше.
Замовляю не вперше, рослини завжди відмінно виглядають, чудово запаковані, 100% приймаються.
Купуючи в СемСад уже третій рік. Рослинки дуже гарної якості. Приживаність 99,9.