Замовляла неодноразово. Саджанці великі і якісні. Магнолія Дженні,яку замовляла два роки тому,зацвіла на наступний рік. У цьому році вже багато квіткових бутонів.
Татьяна Ш.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вибачьте , но ви знаходитесь в черном списке в нашої компании, багато замолень робите та неоплачуєте, тому виришили не приймати у вас більше замовлень, та не витрачати на вас час.
Татьяна
Дякую за відповідь, навзаєм
Юлія С.
Отлично
Досить швидко відправили, саджанці в ЗКС і дуже гарні, надійно упаковані дійшли цілими
Юлія
Пройшло 2 роки і зацвіли замовленні рододендрони, нажаль ні родин не відповідає тому сорту який був замовлений тай щей 3 з 4 однакові
Отзывы о компании Сем Сад
Дякую 🥰
Замовляла неодноразово. Саджанці великі і якісні. Магнолія Дженні,яку замовляла два роки тому,зацвіла на наступний рік. У цьому році вже багато квіткових бутонів.
Вибачьте , но ви знаходитесь в черном списке в нашої компании, багато замолень робите та неоплачуєте, тому виришили не приймати у вас більше замовлень, та не витрачати на вас час.
Дякую за відповідь, навзаєм
Досить швидко відправили, саджанці в ЗКС і дуже гарні, надійно упаковані дійшли цілими
Пройшло 2 роки і зацвіли замовленні рододендрони, нажаль ні родин не відповідає тому сорту який був замовлений тай щей 3 з 4 однакові