Якщо хочете класни та гарни саджанці, то рекомендую семсад. Навіть в минулому році купували камелії, зацвіли в цьому році, фото додаю. Семсад ви найкращи для мене
Александр Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за гарни та якісні саджанці
Олена л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанці якісні, менеджер Дмитро та Ксенія компетентні.розсадник відмінний. Рекомендую
Александр Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую менеджеру за швидке відправлення замовлення
Дмитрий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за гарне пакування, чудові рослини, які принесли радість. Рекомендую Вас усім ♥️
Дмитрий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не втомлююсь Вас рекомендувати, завдяки Вам усі з подарунками і в захваті
Дмитрий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв на подарунок, дякую, Ви професіонали, подарунок сподобався
Александр Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Знобивший вечері замовлення. Одразу зателефонував менеджер. Все докладно розповів. Чекаю на замовлення. Покінчити враження добре
Олена л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якщо чесно, то я ще не зустрічала таких відповідальність у продавців. Все розповідають, Все пояснюючи по рослини та як правило саджати. Яка повинна бути обрізка. Дуже рекомендую , семсад покі дня мене найкращий магазин
Отзывы о компании Сем Сад
Якщо хочете класни та гарни саджанці, то рекомендую семсад. Навіть в минулому році купували камелії, зацвіли в цьому році, фото додаю.
Семсад ви найкращи для мене
Дякую за гарни та якісні саджанці
Саджанці якісні, менеджер Дмитро та Ксенія компетентні.розсадник відмінний.
Рекомендую
Дякую менеджеру за швидке відправлення замовлення
Дякую за гарне пакування, чудові рослини, які принесли радість. Рекомендую Вас усім ♥️
Не втомлююсь Вас рекомендувати, завдяки Вам усі з подарунками і в захваті
Замовляв на подарунок, дякую, Ви професіонали, подарунок сподобався
Знобивший вечері замовлення. Одразу зателефонував менеджер. Все докладно розповів. Чекаю на замовлення. Покінчити враження добре
Якщо чесно, то я ще не зустрічала таких відповідальність у продавців. Все розповідають, Все пояснюючи по рослини та як правило саджати.
Яка повинна бути обрізка.
Дуже рекомендую , семсад покі дня мене найкращий магазин