* Час вказано для регіону: Україна, Івано-Франківськ
Дуже дякую за гортензії. Рослини прийшли гарно запаковані та якісні.Окрема подяка за гортензію у подарунок 🎁
Все відправили вчасно, гарно запаковано. Саджанці не маленькі, а гарного розміру точно приймуця і будуть розростатися.
Гарні рослини та пакування, продавця рекомендую!Дякую за подарунок)
Дякую,квіти прийшли гарно упаковані,в хорошому стані.
Відгуки про компанію Сем Сад
Дуже дякую за гортензії. Рослини прийшли гарно запаковані та якісні.
Окрема подяка за гортензію у подарунок 🎁
Все відправили вчасно, гарно запаковано. Саджанці не маленькі, а гарного розміру точно приймуця і будуть розростатися.
Гарні рослини та пакування, продавця рекомендую!
Дякую за подарунок)
Дякую,квіти прийшли гарно упаковані,в хорошому стані.