Не перший раз купую гортензії у Сем Сад. Дуже якісні та гарні рослини.
Юлія І.
Відмінно
Елена З.
Відмінно
Ольга Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена Р.
Відмінно
Ольга А.
Відмінно
Дуже дякуємо за сервіс і за рослинку. Моя мама дуже задоволена. Боялась замовляти онлайн, оскільки минулого разу мали негативний досвід покупки рослин онлайн - приїхав кущ без квітів, а коли посадили, то виявився взагалі інший колір. Цього разу кущ мав вже квіти, одразу було видно, що колір відповідає заявленому. Швидко відправили, дуже якісно запакували. Рослина приїхала неушкодженою і в чудовому стані. Рекомендую цей магазин!
ІННА Г.
Відмінно
Добрий день! Замовляла двічі, все прийшло в гарному стані, рослинки добре спаковані. Велике Вам ДЯКУЮ! ЗДОРОВ"Я І МИРУ ВАМ!
Марина М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светлана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Евгений М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість гортензій непогана, але поганий сервіс: не були підписані 3 горщики. І я зараз не впевнений, що то Грандифлора, чи то Самарська лідія, чи ще щось.
Відгуки про компанію Сем Сад
Не перший раз купую гортензії у Сем Сад. Дуже якісні та гарні рослини.
Дуже дякуємо за сервіс і за рослинку. Моя мама дуже задоволена. Боялась замовляти онлайн, оскільки минулого разу мали негативний досвід покупки рослин онлайн - приїхав кущ без квітів, а коли посадили, то виявився взагалі інший колір. Цього разу кущ мав вже квіти, одразу було видно, що колір відповідає заявленому.
Швидко відправили, дуже якісно запакували. Рослина приїхала неушкодженою і в чудовому стані.
Рекомендую цей магазин!
Добрий день! Замовляла двічі, все прийшло в гарному стані, рослинки добре спаковані. Велике Вам ДЯКУЮ! ЗДОРОВ"Я І МИРУ ВАМ!
Якість гортензій непогана, але поганий сервіс: не були підписані 3 горщики. І я зараз не впевнений, що то Грандифлора, чи то Самарська лідія, чи ще щось.