Все завжди на 1000% - рослини, сервіс, менеджери. Дякую 🤗
Дмитрий Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Знову замовляю у Вас цю дейцію, ту що брав багато років тому була шикарна вже, але щось ця зима їй не сподобалась, хоча в минулі роки були зими наче не суворіші Дякую за такий асортимент, Ви завжди дивуєте новинками
Відгуки про компанію Сем Сад
Дякую, швидка відправка, гарна упаковка, спадобалось
Гарна якість саджанців
Все завжди на 1000% - рослини, сервіс, менеджери. Дякую 🤗
Знову замовляю у Вас цю дейцію, ту що брав багато років тому була шикарна вже, але щось ця зима їй не сподобалась, хоча в минулі роки були зими наче не суворіші
Дякую за такий асортимент, Ви завжди дивуєте новинками